vchodové dveře se schránkami

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete vchodové dveře se schránkami ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete vchodové dveře se schránkami?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

1 ks plastové vchodové dveře se schránkami 200 x 225 cm

Dobrý den, poptávám u Vás 1 ks plastové vchodové dveře s 9 schránkami a 9 zvonky.Rozměr 200 x 225 cm,barva hnědý dekor dřeva. Prosím nabídněte nejen práci ale i potřebný materiál. Děkuji za nabídky.

Výměna - 1 ks vchodové dveře se schránkami cca 120 x 220 cm v bytovém domě

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu vchodových dveří za plastové v bytovém domě. Jedná se o vchodové dveře + 6 ks schránek o rozměru cca 120 x 220 cm. Práce kompletní včetně likvidace starých dveří. Poptávám materiál i práci. Termín realizace zakázky je kdykoliv do konce roku 2009. Děkuji za relevantní nabídky.

Plastové vchodové dveře se schránkami 1ks

Dobrý den, poptávám u Vás demontáž starých a montáž nových platových vchodových dveří se schránkami v cihlovém domě se 6ti byty. Barva hnědá oboustranně. Rozměr upřesním. Dveře dvoukřídlé. Schránky zvenčí vhoz a zevnitř výběr, materiál dle nabídky a doporučení. Prosklení u dveří dle nabídky vzhledu. Žádám výměnu dveří včetně zednického začištění. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je do konce roku 2008. Děkuji za relevantní nabídky.

Plastová okna 6ks a vchodové dveře se schránkami 2ks

Dobrý den, poptávám u Vás nabídku na výměnu oken a dveří v cihlovém bytovém domě včetně demontáže, montáže a likvidaci odpadu. Rozměry: 6ks 1325x1440 mm-dvojkřídlé, 2ks vchodové dveře dvojkřídlé 1475x2180 mm. Barva oboustranně imitace dřeva, komorový profil dle nabídky, z doplňků vnitřní a vnější parapety, včetně zednického začištění. Vchodové dveře v horní části s prosklením. Schránky 2x 8ks - zabudování do zdi. Jedna část dveří pevná a druhá otvíravá. Předmětem poptávky je jak práce tak materiál. Termín realizace zakázky je konec dubna-květen 2010. Předem děkuji za relevantní a cenově odpovídající nabídky.plastová okna výměna oken za plastová plastová okna a balkonové dveře plast okna plastové výlohy nová plastová okna