balkonová sestava

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete balkonová sestava ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete balkonová sestava?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Výměna - 1 ks okno + 1 ks balkonová sestava v bytovém domě

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu okna za plastové rozm. cca š.148 v.162 cm a dále okna s balkonovými dveřmi za plast dveře š.70 v. 238, okno š. 152 v. 159. Jedná se o okna v bytovém cihlovém domě. Komorový profil dle nabídky. Parapety oboje. Žaluzie. Z prací demontáž, montáž, zednické začištění a likvidace odpadu. Vybraná firma provede práce a dodá vše potřebné. Termín realizace zakázky je co nejdříve. Děkuji Vám za nabídku.

Výměna - 3 ks okna + 1 ks balkonová sestava v panelovém bytě

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu oken za plastová v panelovém bytě. Jedná se o 1 ks okno 2-kř 2100/1700 (šířka oken - 1500+600), 2 ks okno 2kř 2400/1700 (1500+900) a 1 balkonové okno 2700/2450 (600+900+1200). Parapety venk. plast 250 mm, vnitřní 100 mm. Do cenové kalk. prosím zahrnout demontáž, montáž, zednické práce, montáž parapetů, likvidaci oken a dopravu. Dále prosím přičíst žaluzie s montáží. Vše v barvě bílé. Poptávám materiál i práci. Termín realizace co nejdříve! Děkuji za nabídku.

Výměna - 1 ks okno + 1 ks balkonová sestava v panelovém bytě

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu oken za plastová v panelovém bytě v 6. patře. Jedná se o dvě okna, přičemž k jednomu patří ještě balkonové dveře viz příloha. Vážní zájemci se mohou podívat na přílohu (Přílohu stáhnete přímo v této zaslané poptávce viz. odkaz níže nebo z www.niceone.cz po zadání uživatelského jména a hesla). Komorový profil nabídněte. Barva bílá. Parapety na dohodě. Bez doplňků. Z prací demontáž, montáž, zednické začištění a likvidace odpadu. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je jaro/léto 2010. Děkuji Vám za nabídku.

4 plastová okna do bytu + 1x balkonová sestava

Dobrý den, poptávám u Vás plastová 4 plastová okna + 1x balkonová sestava do cihlového bytu. Parapety vnitřní a venkovní, žaluzie. Barva venek světlý dub a uvnitř bílá. 5-6komorový profil. Z prací pouze demontáž a montáž. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je dohodou. Děkuji za rozumně naceněné nabídky kvalitních firem.plastová okna francouské plastové dveře montáž žaluzií plastová okna do paneláku