výměna střešních oken

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete výměna střešních oken ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete výměna střešních oken?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Výměna střešních oken 2x 80x140cm

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu střešních oken, 2ks cca 80x140cm za plastová. Barva dle nabídky. Demontáž, montáž. Krytina jsou tašky. Prosím nabídněte nejen práci ale i potřebný materiál. Termín realizace zakázky je do konce srpna 2009. Předem děkuji za nabídky.

Výměna střešních oken - 3 ks

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu dřevěných střešních oken za plastová. Jedná se o 3 ks s rozměry 78 x 118 cm, barva bílá. Střecha je rovná. Prosím o nabídku oken, která splňují požadavky programu MŽP Zelená úsporám. Z doplňků je n žalzie. Práce kompletně všechny a to i včetně zednického začištění. Předmětem poptávky je jak práce tak materiál. Termín realizace zakázky je jaro 2010. Děkuji Vám za nabídku.

Výměna střešních oken za plastová 4 kusy

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu 4 střešních oken za plastová. Vnitřní strana bílá, vnější hnědá. Rozměr 85 x 145, kyvná. Podmínka, možnost čerpat z dotace Zelená úsporám (zajistíte projekt). Demontáž, montáž, zapravení, lemování Cu, taška Bramac. Vybraná firma provede práce a dodá vše potřebné. Termín realizace zakázky je dle dohody. Děkuji Vám za nabídku.

Výměna střešních oken za plastová - 2 ks

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu dvou střešních oken za plastová. Přibližný rozměr 70 x 125 cm. Hnědá barva nebo imitace dřeva. Preferujem kvalitní izolaci. Komplet práce včetně začištění. Z doplňků žaluzie. Možnost dalšího rozšíření až na 9 ks. Platba může proběhnout okamžitě. Kompletní realizace, tj. provedení prací a dodávka materiálu. Termín realizace zakázky je kdykoliv jaro 2010. Děkuji Vám za nabídku.renovace oken plastová okna vchodové dřevěné dveře zastřešení skleněné pergoly plastová okna a balkonové dveře sklepní plastová okna