vchodové dveře do panelového domu

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete vchodové dveře do panelového domu ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete vchodové dveře do panelového domu?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Vchodové dveře do panelového domu 4ks

Dobrý den, poptávám u Vás dodávku a montáž vstupních dveří do panelového domu. Rozměry: 2ks 325x260 cm, 2ks 200x200 cm. Materiál hliník, bez schránek, automatické zavírání, pohyblivé dveře, barva buď hnědá nebo bez barvy-přírodní hliník, dveře celoprosklené-izolované dvojsklo. Kompletní realizace, tj. provedení prací a dodávka materiálu. Termín realizace zakázky je rok 2009. Předem děkuji za relevantní a cenově odpovídající nabídky.

Hlavní vchodové dveře do panelového domu 1550 x 2020

Dobrý den, poptávám u Vás nabídku hlavních vchodových dveří panelového domu. Žádám Vás o názor zda instalovat plastové nebo hliníkové dveře a o uvedení cen, zároven zasílám hrubou skicu + požadavky. Elektronické bez schránek, bzučák. Vážní zájemci se mohou podívat na přílohu (Přílohu stáhnete přímo v této zaslané poptávce viz. odkaz níže nebo z www.niceone.cz po zadání uživatelského jména a hesla). Kompletní realizace, tj. provedení prací a dodávka materiálu. Termín realizace zakázky je rok 2010. Děkuji Vám za nabídku.

Vchodové dveře do panelového domu 156x215cm

Dobrý den, náš panelový dům potřebuje vyrobit vchodové dveře dvoukřídlé o rozměru: šířka 156 cm, výška 215 cm. Požadavek: samozavírání, elektrický zámek, 1/2 prosklená, barva světlé dřevo nebo dle nabídky, 65 ks klíčů FAB. Poptáváme práci i materiál. Realizace pokud možno co nejdříve. Děkujeme za nabídku.

Vchodové dveře do panelového domu 2 ks

Dobrý den, poptávám dvoje vchodové dveře do panelového domu. Jedná se dvě prosklené stěny o rozměru 160 x 270 cm, kde jsou součástí oi vchodové dveře. Bude třeba i drobných zednických prací a úprav. Včetně nových zvonků. Kompletní realizace, tj. provedení prací a dodávka materiálu. Termín realizace zakázky srpen září 2009. Ocením kvalifikované a podložené nabídky.bezpečnostní folie do oken plastová okna plastová okna a francouzské dveře atypická plastová okna euro nebo plastová okna plastová okna