atypické dveře

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete atypické dveře ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete atypické dveře?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Atypické dveře 180x60 cm

Dobrý den, poptávám u Vás dodávku interiérových dveří na půdu s atypickým rozměrem 180x60 cm. Materiál dle nabídky, barva bílá, dveře bez prosklení. Poptávám pouze materiál. Termín realizace dodávky je jaro 2010. Předem děkuji za nabídky.

Výměna - 2 ks venkovní atypické dveře + zárubně

Dobrý den, poptávám u Vás cenovou nabídku na dveře a zárubně v atyp. rozměru - velikost otvoru po vybourání pův. dveří je 85 x 180 cm a 90 x 180 cm. Barva vnitřní bílá, venkovní imitace dřeva. Bez prosklení nebo v standartní nabídce. Vše podle dohody a nabídky. Poptávám materiál i práci. Termín realizace zakázky je co nejdříve! Ocením kvalifikované a podložené nabídky.

Atypické dveře 2 ks

Dobrý den. Poptávám u Vás dvoje dveře atypického rozměru. 1)šíře 180 cm výška 195cm . 2) Šířka min. 200 výška 300cm. Nutno zaměřit. Dveře prosklené s nadsvětlíkem i bočním světlíkem,nahoře ventilace. Materiál dle nabídky. Termín realizace zakázky květen - červenec 2006. Děkuji za nabídku.

Atypické dveře do koupelny - 1 ks

Dobrý den, poptávám u Vás výrobu atypických dveří do koupelny. Okno musí těsnit a musí odolávat přímému skrápění jako okno nebo balkonové dveře - budou zasahovány proudem vody ze střechy sprchy. Spolu s atypickou zarubní budou vloženy do světlého otovru stávajících dveří. Rozměr cca 610 x 1840 mm. Vážní zájemci se mohou podívat na přílohu (pdf.). Vzhledem k úspoře DPH pochopitelně poptávám nejen vlastní práce ale i veškerý materiál. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkuji za Vaše nabídky.vstupní bezpečnostní dveře venkovní plastové dveře venkovní plastové dveře venkovní plastové dveře výměna plastových oken