bezpečnostní dveře do panelového bytu

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete bezpečnostní dveře do panelového bytu ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete bezpečnostní dveře do panelového bytu?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Bezpečnostní dveře do panelového bytu

Dobrý den, poptávám u Vás bezpečnostní dveře 90 x 200 cm stávající zárubně lepší bezpečnostní systém dřevo Termín realizace zakázky je do konc května Děkuji Vám za nabídku.

Bezpečnostní dveře do panelového bytu - 1 ks

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu dveří za bezpečnostní. 8-bodové dveře. Šíře myslím 90 cm, bezpečnostní kování mám. Úprava futer? Bez prosklení. Barva zřejmě dubu / buk. Vzhledem k úspoře DPH pochopitelně poptávám nejen vlastní práce ale i veškerý materiál. Termín realizace zakázky je do konce dubna 2010. Děkuji Vám za nabídku.

Bezpečnostní dveře do panelového bytu 1ks o šíři 90 cm

Dobrý den, poptávám u Vás bezpečností dveře do panelového bytu včetně demontáže, montáže, likvidace a zednického zapravení. Dveře klasické o šíři 90 cm. Barva oboustranně imitace dřeva-buk. Dveře s řetízkem, protipožární a protihluková. Třída bezpečnosti dle konzultace. Kompletní realizace, tj. provedení prací a dodávka materiálu. Termín realizace zakázky je květen 2010. Děkuji za Vaše nabídky.

Bezpečnostní dveře do panelového bytu

Dobrý den, poptávám u Vás bezpečnostní dveře (90) do cihlového domu a vylít futra betonem. Prosím nabídněte nejen práci ale i potřebný materiál. Termín realizace zakázky leden 2007. Děkuji za Vaše nabídky.plastová okna plastová okna výměna skla u plastového okna plastové okno 100x150 výroba plastových oken