bezpečnostní rolety

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete bezpečnostní rolety ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete bezpečnostní rolety?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Bezpečnostní rolety na 3ks oken a 1ks dveří

Dobrý den, poptávám u Vás nabídku na dodávku bezpečnostních nadokenních rolet k plastovým oknům v přízemí domu včetně montáže. Rozměry oken cca š/v: 1ks 230x140 cm, 1ks 185x180 cm, 1ks 185x140 cm, 1ks dveří 155x250 cm. Barva rolet bílá, ovládání ručním popruhem. Vzhledem k úspoře DPH pochopitelně poptávám nejen vlastní práce ale i veškerý materiál. Termín realizace zakázky je co nejdříve! Děkuji za Vaše nabídky.

Bezpečnostní rolety na 2 okna

Dobrý den. Poptávám u Vás dodávku am ontáž bezpečnostních rolet na dvě okna v přízemí. Ovládání možno i ruční. Na barvě příliš nezáleží. Rozměry oken: cca 110 cm x 145cm a 50 cm x 145 cm. Nuntno zaměřit. Poptává práci a materiál. Termín realizace zakázky - osobní dohodou. Děkuji za rozumně naceněné nabídky kvalitních firem.

Bezpečnostní rolety do 4ks oken

Dobrý den, poptávám u Vás dodávku a instalaci bezpečnostních rolet do hospody. Rozměry: 1ks 590x180 cm, 2ks 170x180 cm, 1ks 115x245 cm. Rolety bezpečnostní, aby nešlo otevřít okno. Ne látkové, ale nejspíš hliníkové, stahování buď elektrické nebo manuální. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je červen/červenec 2009. Děkuji za rozumně naceněné nabídky kvalitních firem.

Předokenní rolety - 8 ks

Dobrý den, poptávám u Vás předokenní rolety. Bude to k dodatečné montáži již namontovaných oken. Rozměr: délka 180 x výška 140 cm /barva světlý dub/. Celkem 8ks. Nepotřebujeme bezpečnostní rolety. Vybraná firma provede práce a dodá vše potřebné. Termín realizace zakázky do konce ledna 2010. Ocením kvalifikované a podložené nabídky.bezpečnostní folie do oken plastová pětikomorová okna plastová garážová vrata automatické interiérové posuvné dveře plastová paneláková okna plastová okna