bezpečnostní vchodové dveře

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete bezpečnostní vchodové dveře ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete bezpečnostní vchodové dveře?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Bezpečnostní vchodové dveře 1 kus

Dobrý den, poptávám u Vás bezpečnstní vchodové dveře - levé, šíře 90-110 cm. Nejlépe hnědé a včetně zárubní. Dále mříž k umístění před vchod. Poptávám pouze materiál. Termín realizace zakázky ihned. Předem děkuji za nabídky.

Bezpečnostní vchodové dveře - 1 ks

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu dveří. Jedná se o náhradu stávajících běžných bytových dveří o šířce 80 cm - L v panelovém domě za dveře bezpečnostní, včetně realizace, kování a zámku. Standartní výška. Předmětem poptávky je jak práce tak materiál. Termín realizace zakázky do konce října 2009. Děkuji za nbaídku.

Bezpečnostní vchodové dveře cca 200x95 cm

Dobrý den, poptávám u Vás dodávku a případnou montáž vchodových bezpečnostních dveří do cihlového bytu v suterénu, kde je vlhkost. Materiál plast nebo hliník-dle doporučení kvůli vlhkosti. Třída zabezpečení dle nabídky, stejně tak barevné provedení. Dveře požaduji včetně zárubní. Rozměr 200x95 cm. Kompletní realizace, tj. provedení prací a dodávka materiálu. Termín realizace zakázky je březen, duben 2010. Děkuji za relevantní nabídky.

Bezpečnostní vchodové dveře do panelového bytu včetně zárubně

Dobrý den, poptávám u Vás demontáž stávajících dveří a montáž nových bezpečnostních včetně zárubně. Dveře jednokřídlé, barva dle vzorníku barev. Zakázka je v panelovém bytě. Poptávám materiál i práci, tedy vše od vybrané firmy. Termín realizace zakázky je v průběhu léta-podzimu 2009. Předem děkuji za relevantní a cenově odpovídající nabídky.plastová okna plastová okna oprava okenních křídel plastová okna do paneláku francouské plastové dveře