bezpečnostní žaluzie

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete bezpečnostní žaluzie ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete bezpečnostní žaluzie?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Bezpečnostní žaluzie předokení - 3 ks

Dobrý den, poptávám u Vás předokení žaluzie na balkon s francouzskými okny. Jedná se mi o zastínění proti slunci a také o zabezpečení proti vloupání. Manuální otvírání. Vše podle nabídky a dohody. Rozměry oken jsou 70x240 cm, 150x240 a 260x240. Vybraná firma provede práce a dodá vše potřebné. Termín realizace zakázky je červen 2010. Děkuji Vám za nabídku.

Bezpečnostní žaluzie na 7 oken

Poptávám u Vás bezpečnostní žaluzie, nebo mřížě, případně jiné zabezpečení na 7 oken rekreačního objektu, vzhledem k tomu, že je každe okno jiné, tak rozměry dodám dle osobní dohody - nebo zaměření. Představa síla plechu 6-8 mm. Barva bílá nebo hnědá. Do 2.9. jsem na dovolené. Termín realizace zakázky září 2006. Předem děkuji za relevantní a cenově odpovídající nabídky.

Bezpečnostní žaluzie

Bezpečnostní žaluzie na okno š = 170cm a v = 150cm - el. ovládání. 1ks. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkujeme Vám za odpověď.

bezpečnostní žaluzie

Dobrý den, poptávám u Vásplastová okna výměna oken v rodinném domě dodávka nových plastových oken vchodové dveře postrování dveří proti hluku plastová okna do paneláku