celostínící žaluzie

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete celostínící žaluzie ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete celostínící žaluzie?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Výměna oken 4ks + celostínící žaluzie

Dobrý den. Požádáme Vás o nabídku 4ks plastových oken těchto rozměrů: 3ks = 145 x 200cm a 1ks = 146 x 146cm. Na dvě okna tvrzené sklo (přízemí). Dekor hnědá podle vzorníku, z vnější strany klasicky bílá. Výměnu parapetů si ujasníme na místě. Profil 5 komorový. Rovněž nabídněte celostínící horizontální žaluzie v dekoru oken tj. bílá. Žaluzie na všechna okna. Termín realizace zakázky jaro 2006. Děkujeme.

Celostínící žaluzie 8ks

Dobrý den, dovoluji si u Vás poptat celkem 8ks žaluzií celostíncí. Dekor bílá. Roz. 93x140cm 2x, 73x140 3x a 126x140cm 3x. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkujeme Vám.

Celostínící žaluzie do plastových oken - 2 ks

Dobrý den. Poptávám u Vás žaluzie do plastových oken. jednalo by se o celostínící vodorovné žaluzie do dvou oken (okna jsou celkem 4 ) vždy malé a velké. Barva stříbrná. Poptávám materiál i práci, tedy vše od vybrané firmy. Termín realizace zakázky co nejdříve. Předem děkuji za relevantní a cenově odpovídající nabídky

Celostínící žaluzie interiérové - informace - 6ks

Dobrý den, hledám dodavatele žaluzií na 4 ks plastová okna a dvě malá okénka , aby však nepropouštěly téměř žádný sluneční svit - tedy co nejmenší prostřih žaluzií. Nevím zda se přesně nazývají celostínící , ale zatím jsem nenašla pod tímto názvem žádný správný obrázek na internetu , všechny nabízené žaluzie mají spousty okének - prostřihů , kudy do místnosti proudí světlo. Má někdo typ celostínících žaluzií k vidění na Praze 7,8,9 ? Po ukázce žaluzií dodám rozměry oken a další info. Termín realizace je co nejdříve. Předem děkuji za relevantní a cenově odpovídající nabídky.sklepní plastová okna vstupní bezpečnostní dveře servis zasklení vchodu balkonové dveře posuvné venkovní plastové dveře