cenová nabídka na plastová okna

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete cenová nabídka na plastová okna ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete cenová nabídka na plastová okna?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

cenová nabídka na plástová okna

cenová nabídka na plastová okna s montáží a demontáži bez zednických prací s parapety a žaluziemi.Rozměry 2x trojkřídlá okna šířka 175cm a výška 150cm a jedny balkonové dveře 230x90 s dvoukřídlým oknem 150x150cm.Vše v bílé barvě, 5 nebo 6ti. Termín realizace zaklázky je dle dohody. Děkuji za nabídky.

cenová nabídka na plastová okna

Dobrý den, prosíme o nabídku dodání a montáže plastových oken do rodinného domu. V případě potřeby se s námi spojte telefonicky nebo emailem, poptávku Vám zašleme formou emailu. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkujeme Vám za nabídky. S pozdravem Drmla Petr

Cenová nabídka na plastová okna - 15 ks špaletová okna v rodinném domě

Dobrý den, poptávám u Vás cenovou nabídku na plastová okna místo špaletových oken v RD. Jedná se o 15 ks oken o rozměrech v cm, 167 x 123 - 6 ks, 46 x 52 - 2 ks, 140 x 142 - 1 ks, 50 x 80 - 4 ks, 106 x 120 - 2 ks. Komorový profil podle dohody, barva bílá, žaluzie do 3 oken. Přeji si demontáž, montáž, případně zednické začištění a likvidace starých oken - nacenit zvlášť. Poptávám materiál i práci. Termín realizace zakázky je jaro 2009. Děkuji za nabídku.

Cenová nabídka na plastová okna 13ks + žaluzie

do novostavby RD. Požádáme Vás o nabídku plastových oken 13 ks rozměrů viz příloha k zakázce (.xls formát). Možno zaslat nascanovanou projektovou dokumentaci. Plastové okno zdvojené s izolačním dvojsklem, barva rámu zvenku v odstínu RAL 1018, zevnitř bílá. Do všech oken budou instalovány horizontální žaluzie. Dodávka včetně parapetů. Termín realizace zakázky březen - duben 2006. Děkujeme za nabídky.výměna starých oken za plastová bezpečnostní folie do oken vchodové a interiérové dveře 7ks plastových oken nebo eurooken plastová okna