dodávka a výměna plastových oken

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete dodávka a výměna plastových oken ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete dodávka a výměna plastových oken?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Dodávka a výměna plastových oken vč. žaluzii. 3ks

Dobrý den. Poptávám u Vás dodávku a montáž plastových oken. Jedná se o 1 ks okno dvoudílné (š x v)1470 x 1430, 2 ks okno trojdílné 2070 x 1430 a balkonové dveře dvoudílné1470 x 2400. Okna musí být bílé barvy, vnitřní parapety o hloubce 150 mm., žaluzie vnitřní, bílé barvy. Jako samozřejmost považují výměnu oken a parapetů, likvidací starých oken a parapetů, zednícké práce! Termín realizace zakázky srpen září 2006. Ocením kvalifikované a podložené nabídky.

Výměna oken 3 ks a vchodových dveří

Dobrý den. Poptávám u Vás dodávka a výměna plastových oken a dveří. Jedná se o 3 ks oken, jedny balkonové a jedny vchodové dveře. balkńové dveře mám již koupeny, takže dodat chceme jen okna a dveře vchodové. Okna o rozměru 150 x 150 cm. Stávající vchodové dveře jsou kovové. Vše za plast v 5-ti komorovém systému. Barva zevnitř bílá, zlatý dub zvenčí. Jen motáž - zednické začištění dle dohody. Poptávám materiál i práci, tedy vše od vybrané firmy. Realizace pokud možno co nejdříve. Předem děkuji za relevantní a cenově odpovídající nabídky.výroba plastových oken bezpečnostní folie do oken zasouvací dveře do koupelny stahovací dveře nová plastová okna