dodávka vchodových dveří

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete dodávka vchodových dveří ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete dodávka vchodových dveří?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Dodávka vchodových dveří cca 90x200cm

Dobrý den, poptávám u vaší firmy nabídku bílých plastových vchodových dveří. Prosklení minimální. Vnitřních okenních žaluzií nebo rolet do 6 oken. Kompletní realizace, tj. provedení prací a dodávka materiálu. Termín realizace zakázky je léto 2010. Předem děkuji za nabídku.

Dodávka vchodových dveří - 2ks

Dobrý den. Poptávám u Vás dvoje vchodové dveře. Plastové, světle hnědé. Původní šíře 80 a 90 cm - nynější + 10 cm. Výška 2 metry. Prosklené jen částečně. Jedny na balkon a jedny budou jako vchodové. oboje podobný design vypadající jako vchodové dveře. Kvalitně zateplené! Poptávám práci a meteriál. Zakázka spěchá, nabídněte co nejbližší termín. Předem děkuji za nabídky.

Dodávka vchodových dveří 2 ks - 145 x 220 cm

Dobrý den. Poptávám u Vás dodávku a montáž vchodových dveří do bytového domu se dvěma vchody. 2 ks, stávající dveře jsou dvoukřídlé, prosklenné, šířka 145 cm, výška 220 cm, výška skla 115 cm, dělené vpůli. Možné jiné dělení (např. 1:2), uvítáme variantu se 6 poštovními schránkami, el. otvírač dveří (BEFO). Materiál dle cenové nabídky. Vzhledem k úspoře DPH pochopitelně poptávám nejen vlastní práce ale i veškerý materiál. Termín realiazce zakázky osobní dohdou. Ocením kvalifikované a podložené nabídky.

Dodávka vchodových dveří cca 90x200 cm

Dobrý den, poptávám u Vás vchodové dveře do rodinného domu. Rozměr cca 90x200 cm, materiál plast, barva ořech, bez prosklení, jinak výběr dle nabídky. Poptávám pouze materiál. Termín realizace dodávky je na dohodě. Děkuji za nabídky.interiérové plastové dveře vchodové dveře do panelového domu venkovní dřevěné dveře plastová okna do novostavby plastová okna francouské plastové dveře