montáž střešních oken velux

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete montáž střešních oken velux ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete montáž střešních oken velux?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

montáž střešních oken Velux, 2 ks

Poptávám montáž a dodávku střešních oken do staré stavby - Velux,2ks, 66 x 118. prma Termín realizace ihned - v nejbližší době. Předem děkuji za relevantní a cenově odpovídající nabídky

Montáž střešních oken Velux 2ks

Dobrý den, poptávám u Vás montáž střešních oken Velux 2 ks. Barva světle hnědá ve dřevě. Materiál plast. Žaluzie ano. Vzhledem k úspoře DPH pochopitelně poptávám nejen vlastní práce ale i veškerý materiál. Termín realizace zakázky je do konce srpna 2009. Předem děkuji za relevantní a cenově odpovídající nabídky.

Montáž střešních oken Velux 7ks

Dobrý den. Mám zájem o dodání a montáž střešních oken Velux. Jde o model GGL 3059 M08 6x (78 x 140 cm) a GGL 3059 M04 1x (78 x 98 cm). Jde mi o kompletní montáž. Doplňky domluvíme případně na místě. Předmětem poptávky je jak práce tak materiál. Termín realizace zakázky září, říjen 2008. Předem děkuji za relevantní a cenově odpovídající nabídky.

Střešní okna Velux 4ks

Dobrý den, poptávám u Vás dodávku a montáž střešních oken Velux. Rozměry: 1ks 90x160 cm, 3ks 140x78 cm. Barva dle vzorníku barev. Vzhledem k úspoře DPH pochopitelně poptávám nejen vlastní práce ale i veškerý materiál. Vše je připraveno, mám zájem o rychlou realizaci a brzký termín! Děkuji za Vaše nabídky.plastová okna plastové dveře bílé vnitřní dveře s požární odolností plastové dveře bílé vchodové panelákové dveře