výměna oken

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete výměna oken ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete výměna oken?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

výměna oken v rodiném domě

Výměna starých oken za plastová, v celém domě 34 oken různých rozměrů. Termín realizace dohodou.

Výměna oken za plastová - 11 ks

Dobrý den, poptávám u Vás výměu oken za plastová. Bude e jednat celkem o 11 ks oken - rozměry a rozložení je v příloze. Komorový systém dle nabídky. Z doplňků žaluzie a parapety. kompletní práce a to i včetně zednického začištění. Vážní zájemci se mohou podívat na přílohu (Přílohu stáhnete přímo v této zaslané poptávce viz. odkaz níže nebo z www.niceone.cz po zadání uživatelského jména a hesla). Vzhledem k úspoře DPH pochopitelně poptávám nejen vlastní práce ale i veškerý materiál. Realizace pokud možno co nejdříve. Děkuji Vám za nabídku.

Výměna oken 6ks, dveří (2ks) a stínící technika

Dobrý den. Poptávám u Vás vyměnit 6 ks oken + 2 ks vchodové dveře,parapety a žaluzie, včetně zednického zapravení. 4 okna rozměr cca 177x157, 1 okno cca 147x115, 1 okno 85x85, dveře 197x85 a 100x200. Barva oken - uvnitř mohou být bílé, zvenku tmavé, dveře tmavé, vše plastové. Prosím nabídněte co nejbližší termín pro realizaci poptávky. Ocením kvalifikované a podložené nabídky.

Výměna oken za plastové v panelovém domě 3ks + 1ks balkonové dveře

Dobrý den poptávám u vás výměnu oken v panelovém domě za plastová, jedná se o klasickou balkonovou sestavu a 1 kus trojdílného okna, barva bílá, profil 5ti komorový,žaluzie vnitřní, požadujeme zednické začištění, demontáž a likvidaci starých oken . Kompletní realizace, tj. provedení prací a dodávka materiálu. Termín realizace zakázky co nejdřív! Děkuji za nabídky.výměna oken v paneláku výměna plastových oken demontáž a montáž plastových dveří francouské okno plast plastová vrata interiérové plastové dveře