okna a dveře do novostavby

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete okna a dveře do novostavby ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete okna a dveře do novostavby?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Plastová okna a dveře do novostavby - 14 ks

Dobrý den, poptávám u Vás cenovou nabídku na plastová okna a dveře - celkem 14 ks. Rozměry : okno garážové 2x (1000x500 mm), stěna prosklená 1x (2300x2000 mm), okno plastové 3x (1500x1200 mm), okno plastové 5x (1000 x 1200 mm), dveře balkonové 1x (2000 x 900 mm), dveře vchodové 1x (2000 x 900 mm), dveře vchodové garážové 1x (2000 x 800 mm . Všechna okna dvoudílná, barva zlatý dub. Materiál plast - 5 - ti komorový systém. Doplňky dle nabídky a dohody. Vážní zájemci se mohou podívat na přílohu (Přílohu stáhnete přímo v této zaslané poptávce viz. odkaz níže nebo z www.niceone.cz po zadání uživatelského jména a hesla). Z prací jen dodávka a montáž bez zednického začištění. Vybraná firma provede práce a dodá vše potřebné. Termín realizace zakázky je jaro - léto 2010. Předem děkuji za nabídky.

Výměna 6 kusů oken za nová + okna a dveře do novostavby

Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna 6x, venku tm.hnědá, vnitřek bílá, otvíratelná, š.1000mm, v.1500 mm. Parapety vnitřní plastové bílé, venkovní, montáž. Cena a platba dohodou. Dále poptávám nabídku na plastová okna dle projektové dokumentace novostavby. Předmětem poptávky je jak práce tak materiál. Termín realizace zakázky je dohodou. Předem děkuji za relevantní a cenově odpovídající nabídky.

Plastová okna a dveře do novostavby rodinného domu 12-15ks

Dobrý den, poptávám u Vás dodávku a montáž plastových oken a balkonových dveří do novostavby rodinného domu. Jedná se o 12-15ks oken včetně dveří-přesnější informace včetně rozměrů zašlu na požádání. Barva oboustranně ořech, 5ti komorový profil, z doplňků žaluzie, vnitřní a vnější parapety. Kompletní realizace, tj. provedení prací a dodávka materiálu. Termín realizace zakázky je na dohodě. Děkuji za nabídku.

Plastová okna nebo Eurookna a dveře do novostavby rodinného domu

Dobrý den, poptávám u Vás okna a dveře do novostavby rodinného domu. Prosím o nacenění plastových oken a eurooken, rozměry dodám na požádání, venkovní parapety, sítě proti hmyzu, ostatní doplňky po domluvě, barva oboustranně tmavě hnědá. Vážní zájemci se mohou podívat na přílohu (Přílohu stáhnete přímo v této zaslané poptávce viz. odkaz níže nebo z www.niceone.cz po zadání uživatelského jména a hesla). Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky je ihned!bezpečnostní folie do oken plastová okna plastová okna a francouzské dveře atypická plastová okna euro nebo plastová okna plastová okna