okna a vchodové dveře

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete okna a vchodové dveře ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete okna a vchodové dveře?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Plastová okna a vchodové dveře

Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna a vchodové dveře do dřevostaveb pro pravidelný odběr. Nejpoužívanější rozměry oken jsou 565x535mm, 865x1135mm, 1165x1135mm dvoukřídlé a vchodové dveře 1000x2040mm. Žádám o zaslání cenové kalkulace na tyto okna, včetně dopravy. V případě spokojenosti, spolupráce na delší dobu, odebírali bychom průběžně. Poptávám práci i materiál. Termín realilzace zakázky je na dohodě. Děkuji za nabídky.

4 ks plastová okna a vchodové dveře 1 ks

Dobrý den, poptávám u Vás výrobu a výměnu plastových vchodových dveří 2200 x 1500 dvojkřídlé - barva tmavý dub.Práce kompletně všechny. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky je co nejdřív. Děkuji za Vaše nabídky.

Výměna - plastová okna a vchodové dveře v komerční budově

Dobrý den, poptávám u Vás okna plastová a dveře vchodové. Jedná se o patrovou komerční budovu z let 1970 - sídlištní stavby 1patro - celé prosklené velká okna - spíše výlohy a nahoře dělená - výklopná. Nutno vidět a osobní jednání - rozměry různé a v zázemí menší okna a také jedny balkonové dveře! Nutnost práci přizpůsobit provozu - nejlépe so+ne, co nejmenší ztráta tržeb, a také budem preferovat zimní slevy-akce! Poptávám materiál i práci. Termín realizace zakázky je buď do konce roku nebo příští rok - domluva. Děkuji za nabídku.

Plastová okna a vchodové dveře do novostavby

Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna, vchodové dveře, francouzské okna. Rozměry pouze orientační: okna 3x 60x90cm, 1x 80x90cm, francouzské okno 2x 80x200cm, vchodové dveře 100x200cm, prosklené. Barva zlatý dub. Parapety vnitřní, vnější. Žaluzie, sítě proti hmyzu. Montáž bez zednického začištění. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je do konce října 2009. Děkuji za relevantní nabídky.sklepní plastová okna vstupní bezpečnostní dveře servis zasklení vchodu balkonové dveře posuvné venkovní plastové dveře