okna do rodinného domu

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete okna do rodinného domu ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete okna do rodinného domu?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Plastová okna do rodinného domu 6ks.

Dobrý den, dovolujeme si u Vás poptat plastová okna a to 6ks do rodinného domu. Dekor oken vnitřní strana bude bílá a vnější strana bude imitace Zlatý dub. Dodávka včetně parapetů. Profil nabídněte 5komorový. Zednické práce si uděláme sami. Poptáváme práci i materiál. Termín realizace zakázky je červen 2008. Děkuji.

Montáž - 5 ks okna do rodinného domu

Dobrý den, poptávám u Vás dodávku a montáž oken do RD. Jedná se o 5 ks plastových oken o rozměrech: 2 ks 81 x 53 cm bílé, matné sklo, 1 ks 129 x 117 mahagon/bílá, žaluzie, 2 ks 125 x 166 mahagon/bílá,žaluzie. 5-6-ti komorový profil, venkovní pl. parapety 21 cm v barvě oken. Z prací pouze montáž. Prosím nabídněte nejen práci ale i potřebný materiál. Termín realizace zakázky je co nejdříve! Děkuji Vám za nabídku.

Výměna - 10 ks eurookna do rodinného domu

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu oken za eurookna. Jedníá se o 10 ks + atyp. na terasu . 4 ks 150 x 150 xm, 3 ks 120 x 150, 1 ks 90 x 150, bez parapetů, bez doplňků, barva tmavá podle nabídky. Pouze montáž. Poptávám materiál i práci. Termín realizace zakázky je co nejdříve! Děkuji za nabídku.

3 plastová okna do rodinného domu

Dobrý den. Poptávám u Vás plastová okna. Bude se jednat celkem o 3 kusy a to o rozměru š 1500 x v1000 mm. Z venčí imitace dřeva, vnitřek bílý. Minimálně 5-ti komorový profil. Z doplňků jen žaluzie a z prací jen montáž. Kompletní realizace, tj. provedení prací a dodávka materiálu. Termín realizace zakázky září 2008. Děkuji za nabídku.


Rodinné domy Tusco

Kvalitní a energeticky úsporné rodinné domy z moderních materiálů řady TN. Oceníte nejen úspory energie za vytápění ale i propracované dispoziční řešení a kvalitní zpracování celé stavby rodinného domu.


plastová okna do panelového domu střešní plastová okna garážová vrata do servisní dílny plastová dveře do rd žaluzie do plastových oken plastová okna