oprava okenních křídel

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete oprava okenních křídel ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete oprava okenních křídel?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Oprava okenních křídel a kování špaletových oken - 2 kusy

Dobrý den. Poptávám u Vás opravu okenních křídel a kování špaletových oken. Problém je, že ač jsou okna v poměrně dobrém stavu, velmi špatně těsní a situace se nezlepšila ani po vložení různých těsnících hmot. Také kování (otevírací mechanismus) jde dosti ztuha. Neradi bychom měnili celá okna a tak bychom potřebovali odbornou radu a opravu - možná výměnu venkovních křídel (zdvojené zasklení... eurookna, atd). Jedná se o dvě okna (klasická špaletová třídílná) rozm. cca 210 x 120 cm (cca 1,5 bm nad terénem). Parapety jsou nové. Také bychom rádi zachovali nové žaluzie (na vnitřních křídlech) a sítě proti hmyzu (na venkovních křídlech) - demontáž a znovu montáž. Poptává práci a materiál. Termín realizace zakázky jaro - léto 2007. Děkuji za relevantní nabídky.

Garážová vrata možno i na elektrický pohon

potřebuji vyrobit a spočítat garážová vrata, š 270 x v 250 (zhruba), v barvě mahagon nahoře naddv. výška 20cm. Boky kolem 20ti cm. Nabídněte cenu bez a včetně elektrického pohonu. Realizace pokud možno co nejdříve. Děkujeme.střešní plastová okna střešní plastová okna dodávka plastových oken a dveří balkonové dveře posuvné plastové dveře zateplené střešní plastová okna