balkonové dveře

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete balkonové dveře ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete balkonové dveře?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Plastová okna 7ks a balkonové dveře 1ks

Dobrý den, poptávám u Vás dodávku, demontáž, montáž a zednické začištění při výměně stávajících oken za plastová. Rozměry: 3ks 150x150 cm, 2ks 150x80 cm, 1ks balkonové dveře 200 cm, 2ks 60x80 cm. Barva zevnitř bílá a zvenku tmavá např. palisandr, komorový profil dle doporučení, z doplňků vnitřní parapety a žaluzie. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky spěchá! Děkuji za nabídku.

Výměna oken za plastová - 12 ks + 1 x balkonové dveře

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu oken za plastová. Bude to celkem 13 ks - v panelovém bytě. Z prací demontáž a likvidace starých oken, montáž nových oken a zednické začištění. Jedná se o okna v (přibližných)rozměrech: (90 x 160 cm) - 3krát, (115x160) - 2krát, (65x160) - 3krát, (90x140) - 2krát, (150x160) - 2krát, balkónové dveře (90x240) - 1krát. V 5ti komorovém profilu s izolačním dvojsklem, barva bílá. Všechna okna bych chtěl doplnit žaluziemi. Prosím nabídněte nejen práci ale i potřebný materiál. Realizace pokud možno co nejdříve do konce června 2010. Děkuji Vám za nabídku.

Plastová okna 14 ks + balkónové dveře 2 ks + žaluzie + sítě proti hmyzu do zděné novostavby

Dobrý den, poptávám u Vás dodávku 14 ks plastových oken a 2 ks balkónových dveří v bílé barvě do zděné novostavby RD. Profil dle vaší nabídky, avšak ne polský, venkovní parapety, žaluzie + sítě proti hmyzu. Ceny včetně montáže. Vážní zájemci se mohou podívat na přílohu (Přílohu stáhnete přímo v této zaslané poptávce viz. odkaz níže nebo z www.niceone.cz po zadání uživatelského jména a hesla). Vybraná firma provede práce a dodá vše potřebné. Termín realizace zakázky je únor - březen 2010. Děkuji Vám za nabídku.

Plastová okna 3ks a balkonové dveře 1ks

Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna 3ks a balkonové dveře dvoukřídlé. Prosím o demontáž stávajících oken a výrobu nových a následnou montáž. Vážní zájemci se mohou podívat na přílohu (.doc). Barva bílá, komorový profil dle doporučení, možná parapety a vnitřní žaluzie. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je na dohodě. Děkuji za nabídky.výroba plastových oken interiérové plastové dveře demontáž a montáž plastových dveří balkonové dveře oprava plastových balkonových dveří sklepní plastová okna