plastová okna 2ks

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete plastová okna 2ks ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete plastová okna 2ks?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Plastová okna 2ks

Dobrý den. Poptávám u Vás 2ks plastových oken. Jedná se o okno 180x145cm dvoudílné a pak o jednodílné okno menších rozměrů do koupelny. Barva bílá a vnější zlatý dub. Žaluzie, mřížky do okne ani zednické začištění zatím nechceme. Komorový systém dle nabídky. Parapety k velkému oknu vnitřní i vnější k malému jen vnější. Termín realizace zakázky červen 2006. Předem děkuji za relevantní a cenově odpovídající nabídky.

Plastová okna 2ks

Dobrý den, poptávám u Vás demontáž a likvidaci starých oken a montáž nových plastových. Jedná se o 2ks oken o rozměru (š/v) 115x115 cm. Barva zvenčí imitace dřeva a zevnitř bílá, komorový profil dle doporučení, z doplňků buď žaluzie nebo venkovní rolety, včetně zednického začištění. Zakázka je v rodinném domě. Kompletní realizace, tj. provedení prací a dodávka materiálu. Termín realizace zakázky je léto 2009. Děkuji za nabídku.

Plastová okna 2ks

Dobrý den, poptávám u Vás dodávku a montáž plastových oken. Rozměry: 1ks 180x150 cm-dělení na 2/3, 1ks 160x125 cm-dělení na 1/3. Barva vnitřní bílá a venkovní imitace dřeva-ořech, komorový profil dle doporučení, z doplňků na větší okno žaluzie, roleta a do 1/3 síť proti hmyzu. Zakázka je v rodinném domě. Poptávám práci i materiál. Realizace pokud možno co nejdříve! Děkuji za rozumně naceněné nabídky kvalitních firem.

Plastová okna 2ks

Dobrý den, poptávám u Vás 2ks sklepních oken o rozměru š/v 90x60 cm. Okna plastová, výklopná s dvojsklem. Barva hnědá oboustranně, komorový profil dle nabídky, bez doplňků. Práce na dohodě. Poptávám práci i materiál. Vše je připraveno, mám zájem o rychlou realizaci a brzký termín! Ocením kvalifikované a podložené nabídky.vnitřní plastové dveře renovace oken výměna vstupních panelákových dveří montáž žaluzií poptávka oken venkovní plastové dveře