plastová okna

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Jste z Prahy a potřebujete plastová okna?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře: 131169
Potřebujete plastová okna ?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna Kvalitní osmikomorová plastová okna Slovaktual od firmy s 20 lety praxe v okenních konstrukcích.

Vložit zdarma poptávku v oboru: Okna a dveře

Předmět poptávky:
Příklad: Výměna oken za plastová, 10 ks
Obor: Plastová okna, eurookna, žaluzie
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

Ukázka vložených poptávek:

Plastová okna 13ks

Dobrý den, poptávám u Vás demontáž a likvidaci starých špaletových oken a montáž nových plastových. Rozměry (š/v): 2ks 220x140 cm, 1ks 190x135 cm, 1ks 170x145 cm, 2ks 170x125 cm-tyto okna s prost. sloupkem a ozdobnou mřížkou, včetně mikroventilace. Další okna: 1ks 50x85 cm-jednokřídlé, bez mřížky, s mikroventilací, okna do koupelny-matné sklo, bez mřížky, včetně mikroventilace: 1ks 78x55 cm, 1ks 55x75 cm a 1ks 41x55 cm, okna na půdu-bez mřížky, co nejlevnější-1ks 122x132 cm-dvojkřídlé bez sloupku, 2ks 80x100 cm-jednokřídlé. Barva hnědá, odstín dle nabídky, komorový profil dle doporučení, bez doplňků. Z prací i zednické začištění. Zakázka je v rodinném domě. Poptávám materiál i práci, tedy vše od vybrané firmy. Termín realizace zakázky je léto 2009. Děkuji za relevantní nabídky.

Plastová okna 6 kusů

Dobrý den, poptávám u Vás zaslání kompletní cenové kalkulace při nákupu plastových oken, jedná se o tyto rozměry: výška x šířka počet kusú : 1,4m x 0,95m - 5ks, 1,4m x 1,8m - 1 ks. Otevír.sklopné, barva (ext/int) - tmavě hnědá, bílá. Profil mi prosím doporučte. Z doplňků vnitřní parapety a z prací montáž a demontáž. Vzhledem k úspoře DPH pochopitelně poptávám nejen vlastní práce ale i veškerý materiál. Termín realizace zakázky je co nejdříve. Děkuji za mabídku.

Plastová okna - 2 kusy

Dobrý den, poptávám u Vás 2 ks plastových oken do RD. Rozměry oken: 2500x1700mm, 2500x1300mm. Barvu chci dřevěný dekor oboustraný a 5komorový profil. Z doplňků chci pouze žaluzie, vnitřní a venkovní parapety. Z prací chci jen montáž, demontáž a likvidaci starých oken. Předmětem poptávky je jak práce tak materiál. Termín realizace zakázky je únor - březen 2008. Děkuji za Vaše nabídky.

Plastová okna cca 50ks a balkonové dveře cca 20ks

Dobrý den, poptávám u Vás demontáž a likvidaci starých oken a montáž nových plastových. Rozměry (v/š): cca 20ks dvojdílných 160x110 cm, cca 30ks trojdílných 160x210 cm, cca 20ks balkonové dveře 210x110 cm. Barva bílá, komorový profil dle doporučení, z doplňků žaluzie, vnitřní a vnější parapety, včetně zednického začištění. Zakázka je v obytném domě. Poptávám materiál i práci, tedy vše od vybrané firmy. Vše je připraveno, mám zájem o rychlou realizaci a brzký termín! Děkuji za nabídku.

Další stránka na Plastová okna Praha.výměna oken v paneláku vstupní bezpečnostní dveře francouzské dveře plastová okna a dveře a žaluzie žaluzie pro plastová okna hocco žaluzie na plastová okna
rodinné domy   |   žaluzie do plastových oken   |   podlahy   |   Eurookna   |   Podlahy   |   Nábytek a bydlení   |   Bydlení a zahrada   |   Reklamní předměty   |   Webové stránky snadno