interiérové plastové dveře

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete interiérové plastové dveře ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete interiérové plastové dveře?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Interiérové plastové dveře 4ks

Dobrý den, poptávám u Vás dodávku a montáž plastových interiérových dveří včetně plastových zárubní. Jedná se o 4ks dveří, z toho 3ks šíře 80 cm a 1ks šíře 60 cm. Barva dle vzorníku barev a prosklení dle nabídky. Zakázka je v panelovém bytě. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je březen, duben 2009. Děkuji za nabídku.

Plastové vchodové dveře 1600 x 2200mm a interiérové plastové dveře 900 x 2000mm

Dobrý den, poptávám plastové vchodové a sklepní dveře včetně zárubní a zabezpečení do panelového domu. Vchodové dveře: 1600mm x 2200mm, dvojité, elektronický zámek, 2/3 sklo, 5 - 6 komorový systém, vnitřní plastové sklepní dveře 900mm x 2000mm,5 komorový systém, 1/3 sklo, vnější strana s pletivem, levé. Dekor upřesním na místě stavby. Kompletní realizace, tj. provedení prací a dodávka materiálu. Termín realizace poptávky je červen - červenec 2007. Předem děkuji za relevantní a cenově odpovídající nabídky.

Interiérové plastové dveře - 5 ks

Dobrý den. Poptávám u Vás plastové dveře. Bude se jednat o 5 ks a to ve stejné velikosti 80 x 205 cm. jedná se o interiérové dveře do provozu, kde troje budou prosklené a dvoje plné. Nejen dodávka, ale i montáž. Poptáávm práci a materiál. Termín realizace zakázky do konce února 2008. Děkuji za nabídku.

Dodávka a montáž - interiérové plastové dveře plné 185 x 70 cm včetně zárubní

Dobrý den, poptávám u Vás plastové dveře o rozměrech 185 x 70 cm (plné). Barva bílá. Poptávám materiál i práci, nacenit zvlášť. Zakázka spěchá, nabídněte co nejbližší termín! Předem děkuji za relevantní a cenově odpovídající nabídky.plastová okna venkovní plastové dveře výměna vstupních panelákových dveří plastová nebo hliníková sklepní okna výsuvné dřevěné okno vstupní bezpečnostní dveře