vysouvací okno

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete vysouvací okno ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete vysouvací okno?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Plastové vysouvací okno 140x170cm

Dobrý den, poptávám u Vás plastové vysouvací okno 140 x 170cm + ventilačka 140 x 30cm. Barva bílá. Žaluzie. Demontáž, montáž, likvidace starých oken a zednické začištění. Kontaktujte mě prosím emailem. Prosím nabídněte nejen práci ale i potřebný materiál. Termín realizace zakázky je do konce září 2009. Děkuji za rozumně naceněné nabídky kvalitních firem.

Plastové vysouvací okno 1ks

Dobrý den, poptávám u Vás demontáž a likvidaci starého okna a montáž nového plastového. Jedná se o okno o rozměru cca 120x140 cm. Potřebuji, aby spodní polovina byla vysouvací nahoru. Barva bílá, komorový profil dle doporučení, z doplňků vnitřní parapet. Zakázka je v rodinném domě. Kompletní realizace, tj. provedení prací a dodávka materiálu. Termín realizace zakázky je v průběhu jara 2009. Děkuji za nabídku.

Plastové vysouvací okno

Dobrý den. Poptávám plastové okno do RD. Rozměry: výška 160 cmx150cm. Okno chci se spodní polovinou vysouvací nahoru. Barva dle nabídky a 5komorový profil. Z doplňků chci pouze parapet včetně zednického začištění. Z prací chci pouze montáž ,demontáž a likvidaci starého okna. Vzhledem k úspoře DPH pochopitelně poptávám nejen vlastní práce ale i veškerý materiál. Termín realizace zakázky je září - říjen 2007. Děkuji za Vaše nabídky.

Plastové vysouvací okno 140x170cm

Dobrý den, poptávám u Vás plastové vysouvací okno 140 x 170cm + ventilačka 140 x 30cm. Barva bílá. Žaluzie. Demontáž, montáž, likvidace starých oken a zednické začištění. Kontaktujte mě prosím emailem. Vybraná firma provede práce a dodá vše potřebné. Termín realizace zakázky je do konce září 2009. Předem děkuji za nabídky.plastová okna plastová okna do panelového domu plastová okna, dveře a žaluzie vnitřní plastové dveře