renovace dřevěných oken

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete renovace dřevěných oken ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete renovace dřevěných oken?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Renovace dřevěných oken - 14 ks

Dobrý den, poptávám u Vás renovaci dřevěných oken v rodinném domku. Bude se jedant celkem o 14 ks. Chceme je opálit a natřít. Je to cca 25 let starý dům. Velká okna výklopná se zdvojeným sklem. Případně i výměna některých skel. Prosím nabídněte nejen práci ale i potřebný materiál. Termín realizace zakázky je léto 2009. Děkuji za rozumně naceněné nabídky kvalitních firem.

Renovace dřevěných oken

Dobrý den, Poptávám renovaci (nový nátěr - lak) dřevěných oken na rodinném domě. Jedná se eurookna z roku 2002, firmy Alfena.

Renovace dřevěných oken 4ks a balkonových dveří 1ks-kování, nážer, skla a žaluzie

Dobrý den, poptávám u Vás renovaci dřevěných oken a balkonových dveří. Jedná se o 4ks třídílných oken a 1ks balkonových dveří. Rozměry dodám. Požaduji žaluzie, nový nátěr, nové kování, výměnu dvou skel za tepelně izolační skla. Zakázka je v cihlovém bytě. Vybraná firma provede práce a dodá vše potřebné. Termín realizace zakázky je po dohodě kdykoliv. Děkuji za rozumně naceněné nabídky kvalitních firem.

renovace dřevěných oken

Dobrý den, poptávám u Vás renovaci dřevěných špaletových oken. Dvoukřídlé 140/110 3x. Jednokřídlé otevírací a sklopné 59/86 1x a 110/90 1x. Balkonové dveře 90/200. Nejsou ve špatném stavu jenom potřebují nalakovat, utěsnit a pokud to půjde zateplit. Moc se v tom nevyznám takže si nechám poradit co bude nejvýhodnější. Vesnice Želivec mezi Jesenicí a Kamenicí (Blízko Velkých Popovic D1-sjezd 15) Děkuji za nabídky. Čím dřív tím lépe :)plastová okna plastová okna balkonové dveře do zahrady atypická plastová okna venkovní dveře výměna plastových oken