vchodové a interiérové dveře

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete vchodové a interiérové dveře ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete vchodové a interiérové dveře?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Vchodové a interierové dveře z masivu včetně obložek

Dobrý den, poptávám u Vás 1x vchodové dveře,světlost 90x210 cm,šířka zdiva 37,5 cm,-1 ks, 90x197 cm, šířka zdiva 30 cm -2 ks, 90x197 cm,šířka zdiva 15 cm - 3 ks. barva přírodní smrk. Dále pak 1x Interierové dveře- světlost 80x197 cm,šířka zdiva 7,5 cm - 2 ks, šířka zdiva 10 cm - 3 ks, šířka zdiva 15 cm - 5 ks, světlost 90x 197, šířka zdiva 10 cm - 1 ks, světlost 60x197 cm, šířka zdiva 10 cm - 2 ks, šířka zdiva 7,5 cm - 7 ks. barva přírodní smrk. Vzhledem k úspoře DPH pochopitelně poptávám nejen vlastní práce ale i veškerý materiál. Termín realizace je únor 2007. Předem děkuji za nabídky.

2 plastová okna + 1 x vchodové a interiérové dveře

Dobrý den, poptávám u Vás dveře a okna. Bude se jednat o 1x vchodové a 1x interiérové dveře a 2 x okno. Rozměry můžeme poslat e-amilem. Komorový systém dle nabídky. Doplňky dle domluvy. Práce dle ceny - rozpoložkovat vše. Vzhledem k úspoře DPH pochopitelně poptávám nejen vlastní práce ale i veškerý materiál. Prosím nabídněte co nejbližší termín pro realizaci poptávky. Předem děkuji za nabídky.

Plastová okna 9 ks + 5 x dveře

Dobrý den, poptávám u Vás okna a dveře do novostavby rodinného domku. Bude se jednat celkem o 9 oken, 3x balkónové dveře a po jednom kus vchodové a interiérové dveře. Barva světle hnědá. Komplet doplňky rozpoložkovaně zvlášť. Z prací jen montáž. Komorový systém dle nabídky. Vážní zájemci se mohou podívat na přílohu (Přílohu stáhnete přímo v této zaslané poptávce viz. odkaz níže nebo z www.niceone.cz po zadání uživatelského jména a hesla). Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky je leden únor 2010. Děkuji Vám za nabídku.plastová okna výměna oken za plastová plastová okna a balkonové dveře plast okna plastové výlohy nová plastová okna