venkovní plastové dveře

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete venkovní plastové dveře ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete venkovní plastové dveře?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Venkovní plastové dveře

1ks - venkovní dveře plastové levé 80cm široké s futrem, z jedné třetiny prosklené. Jedná se odveře do technické stavby. Na barvě nezáleží. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkujeme Vám za nabídky.

1 ks venkovní plastové dveře 198 x 80 cm v mahagonové barvě z obou stran

Dobrý den, poptávám u Vás dodávku a montáž venkovních plastových dveří. Jedná se o 1 ks venkovní plastové dveře 198 x 80 cm v mahagonové barvě z obou stran. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky je září 2010. Děkuji Vám za nabídku.

Venkovní plastové dveře 100 x 200 cm

Dobrý den, poptávám u Vás venkovní plastové dveře. Rozměry dveří: šířka-100 a výška -200 cm. Nejen dodání, ale i montáž. Bílá barva. Poptávám materiál i práci, tedy vše od vybrané firmy. Termín realizace zakázky léto 2009. Předem děkuji za nabídky.

Venkovní plastové dveře 1 kus

Dobrý den, poptávám u Vás pvc dveře bílé oboustraně - 1/3sklo, šíře dveří 80 cm, vnitřní rozměr zárubně 222,5x101,5cm a venkovní rozměr zárubně je 214x84cm. Poptávám jen materiál. Vše je připraveno, mám zájem o rychlou realizaci a brzký termín. Děkuji za Vaše nabídky.bezpečnostní folie do oken plastová okna plastová okna a francouzské dveře atypická plastová okna euro nebo plastová okna plastová okna