výměna oken v panelovém domě

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete výměna oken v panelovém domě ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete výměna oken v panelovém domě?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Výměna oken v panelovém domě - 2 ks a jedny balkonové dveře

Dobrý den. Poptávám u Vás cenovou nabídku na výměnu oken v panelovém domě. Budeme chtít i s mikroventilací. Jedná se o 2 okna a jedny balkonové dveře a to klasických rozměrů pro panelový dům. 5-ti komorový systém. Barva - bílá oboustraně. Rozměry nutno zaměřit. Doplňky vyloženě dle ceny - parapety vnitřní, možná i jiné. Práce chceme kompletně všechny a to i včetně zednického začištění. Poptávám materiál i práci, tedy vše od vybrané firmy. Termín realizace zakázky do konce roku 2007. Předem děkuji za nabídky.

Výměna oken v panelovém domě za plastová - 130 ks

Dobrý den. Poptávám u Vás výměnu okne za nová plastová. Jedná se o bytový dům kde je cca 33 bytových jednotek a potřeba okolo 130 oken. Rozměry klasické. Nová okna by měla být plastová a to v 5-ti komorovém systému - oboustraně bílá. Z doplňků jen vnitřní parapety. Žaluzie individuelně. Práce na klíč a to včetně demontáže a likvidace oken starých a zednického začištění u oken nových. Vybraná firma provede práce a dodá vše potřebné. Termín realizace zakázky konec roku 2007. Předem děkuji za relevantní a cenově odpovídající nabídky.vchodové dveře do panelového domu sklepní plastová okna balkonové dveře s mikroventilací výroba a montáž euro oken podávací okno výměna plastových oken