výměna oken za eurookna

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete výměna oken za eurookna ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete výměna oken za eurookna?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Výměna oken za eurookna

Dobrý den, poptávám u Vás dodání 3 oken - 1x francouzské okno 264 * 181, 1x 48*126, 1x 76*163. Včetně bezpečnostní fólie (na francouzské okno), parapetů vnitřních i vnějších, žaluzií, sítí proti hmyzu. Prosím doporučte typ s dobrým poměrem kvality a ceny. Včetně práce a likvidace původních oken. Realizace zakázky od poloviny května 2009, Brno-střed, byt v prvorepublikovém činžovním domě. Děkuji za rozumně naceněné nabídky kvalitních firem.

výměna oken za eurookna-plastové,bílá,panelový dům

Nabídku prosím bez vnitřních i vnějších parapetů,žaluzií a zednických prací.Děkuji

Výměna oken za eurookna - 3 ks 1500 x 1350 mm + 1 ks 900 x 1150 mm

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu oken za eurookna. Jedná se o 4 ks oken o rozměrech: 1 ks š900 x v1150 mm, jednokřídlé VO. Dále 3 ks 1500 x 1350 mm dvoukřídlá s příčkou - jedna strana VO, druhá O. Z doplňků žaluzie, sítě proti hmyzu a vnitřní parapety 250 mm. Barva hnědá dle nabídky. Z prací pouze demontáž a montáž. Vybraná firma provede práce a dodá vše potřebné. Termín realizace zakázky je únor, březen 2010. Děkuji Vám za nabídku.

Výměna oken za eurookna 13 ks

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu oken za eurookna pro obytný dům. Bude to 13 ks a to i včetně demontáže starých oken a montáže nových + parapety. Další okna - třeba i plastová dle nabídky, ceny a dohody. Rozměry můžeme poslat e-maielm. Z doplňků již zmiňované parapety a žaluzie dle nabídky. Vzhledem k úspoře DPH pochopitelně poptávám nejen vlastní práce ale i veškerý materiál. Realizace pokud možno co nejdříve. Děkuji za rozumně naceněné nabídky kvalitních firem.plastová okna vnitřní plastové dveře atypické dveře výměna oken v rodinném domě