výměna oken za plastová do rodinného domu

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete výměna oken za plastová do rodinného domu ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete výměna oken za plastová do rodinného domu?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Výměna oken za plastová do rodinného domu - 18 ks

Dobrý den. Poptávám u Vás výměnu plastových oken za původní dřevěná. Barva uvnitř bílá, venku bahenní dub nebo palisandr. Pěti - šesti komorová okna s mikroventilací, sklo Ug 1,1.Požaduji demontáž starých oken, po montáži nových kompletní zapravení. Rozměry jsou včetně rámů, š x v : okna 1490 x 1490 mm dvoukřídlá otevírací + 1 křídlo ventilace, venkovní parapety, vnitřní žaluzie 5 ks. Balkónové dveře 740 x 2215 mm vnitřní žaluzie 3 ks. Okno 1530x1560 dvoukřídlé otevírací, venkovní parapet 1 ks. Okno 1730x1560 dvoukřídlé otevírací, venkovní parapet 1 ks. Okno 590x590 s ventilací, venkovní parapet 3 ks. Okno 580x580 s ventilací, venkovní parapet 2 ks. Okno 1175x575 s ventilací, venkovní parapet 3 ks s vnitřními žaluziemi. 1 ks bez žaluzií. Předmětem poptávky je jak práce tak materiál Termín realizace zakázky do 15. prosince 2007. Děkuji za relevantní nabídky.

Výměna oken za plastová do rodinného domu - 9 ks

Dobrý den. Poptávám u Vás výměnu oken za plastová. Jedná se o devět stejných oken do rodinného domu a to o rozměru 107 x 156 cm. Okna s falešným dělením na větračku a spodní dva díly. Profil bude 5-ti komorový v barvě oboustraně bílé. Z doplňků chceme jen žaluzie. Práce včetně demontáže starých oken. Lividaci si provedeme sami. Zednické začištění také svépomocí. Prosím nabídněte nejen práci ale i potřebný materiál. Termín realizace zakázky červen 2007. Děkuji za Vaše nabídky.

Výměna cca 20 kusů oken do rodinného domu

Dobrý den, poptávám u Vás dodávku a montáž plastových oken do rodinného domu. Výměna stávajících dřevěných za plastová. Jedná se o větší množství - asi 20 ks, z toho 3x balkonová sestava s dveřmi. Rozměry jsou potřeba zaměřit. Bez žaluzií s venkovními parapety, nejraději šestikomorová. Barva bílá oboustranně. Poptávám práci i materiál. termín realizace zakázky je léto 2008. Předem děkuji za relevantní a cenově odpovídající nabídky.plastová okna do panelového domu výměna starých oken za plastová panelový byt venkovní dřevěné dveře panelákové vstupní dveře výměna oken za plastová