výměna oken za plastová v rd

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete výměna oken za plastová v rd ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete výměna oken za plastová v rd?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Výměna oken za plastová v RD 7ks + 2x dveře + žaluzie

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu oken za plastová v RD 7ks + 2x dveře. Barva dub, parapety, žaluzie, 5komorový profil. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je duben 2007. Děkuji za nabídku.

Výměna oken za plastová v RD 5 ks cca 200x120.

Dobrý den. Poptávám u Vás instalaci plastových oken v RD. 5 kusů rozměr cca. 200x120 (upřesním). 5 komorový profil. Žaluzie dohodou. zednické začištění nepožaduji. Termín realizace je ihned. Děkuji za nabídku.

Výměna oken za plastová v RD 8 ks

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu oken za plastová 8ks. Barva bílá, 5komorový profil, parapety vnitřní i vnější. Předmětem poptávky je jak práce tak materiál. Termín realizace zakázky je do května 2007. Předem děkuji za relevantní a cenově odpovídající nabídky.

Výměna oken za plastová v RD 9 ks

Poptávám u Vás provedení výměny 9 ks stávajících oken za plastová. Jedná se o rodinný dům. Profil: 5 komor. Barva světle hnědá. Dále u dvou oken dodání žaluzií, vnitřní parapety. Požaduji vše na klíč včetně zednického začištění. Žádám Vás o přeměření oken ohledně velikostí. Zakázka spěchá, nabídněte co nejbližší termín. Děkuji za nabídky.výměna oken v rodinném domě plastová okna okna a vchodové dveře plastová vrata plastová sklepní okna výměna oken v paneláku