výsuvné výdejní okno

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete výsuvné výdejní okno ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete výsuvné výdejní okno?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Výsuvné výdejní okno k montáži do sádrokartonové stěny 80x80 cm

Dobrý den, poptávám u Vás dodávku 1ks výsuvného výdejního okna k montáži do sádrokartonové stěny. Rozměr okna je 80x80 cm. Vlastní okno je výsuvné, po odjištění z vnitřní strany ho lze vysunout nahoru pro možnost předávání objemnějších předmětů či balíků. Může být i ze dvou částí - vrchní polovina pevná a druhá výsuvná. Mechanické provedení musí být dostatečné odolné vysoké frekvenci používání. Barva bílá nebo RAL 6019 - pastel green. Poptávám pouze materiál. Termín realizace zakázky je co nejdříve! Děkuji za nabídky.

Výsuvné výdejní okno k montáži do sádrokartonové stěny 80x80 cm

Dobrý den, poptávám u Vás dodávku 1ks výsuvného výdejního okna k montáži do sádrokartonové stěny. Rozměr okna je 80x80 cm. Vlastní okno je výsuvné, po odjištění z vnitřní strany ho lze vysunout nahoru pro možnost předávání objemnějších předmětů či balíků. Může být i ze dvou částí - vrchní polovina pevná a druhá výsuvná. Mechanické provedení musí být dostatečné odolné vysoké frekvenci používání. Barva bílá nebo RAL 6019 - pastel green. Poptávám pouze materiál. Realizace pokud možno co nejdříve! Děkuji za nabídky.výroba plastových oken vchodové dveře do panelového domu francouské okno plast venkovní dveře výměna starých oken za plastová