zaluzie

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete zaluzie ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete zaluzie?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Žaluzie na plastová okna

Vážení, Hledám firmu, která mi namontuje žaluzie. Přikládám přibližné rozměry okenních skel. Prosím o kalkulaci na jednotlivé místnosti, rozhodnu se podle ceny. Také by mě zajímalo, jesli by bylo možné udělat nějakou slevu v případě, že bych v domě sehnala ještě další zájemce o žaluzie. Máme nov á plastová okna zn. Veka, do oken se vrtat nesmí, přišli bychom o záruku. Bydlím na ul. 30. dubna u Nové radnice. Předem děkuji, Štěpánka Červenková Obývací pokoj: 4 tabule 139 x 57 Dětský pokoj: 3 tabule 139 x 59 Ložnice: okno 138 x 44, okýnko 52 x 66, dveře 184 x 55 Kuchyň: okno 139 x 46, okno 139 x 18, okno 148 x 39, okýnko 74 x 44, dveře 176 x 58 Pracovna: 138 x 51 Celkem by to mělo být 111 089 cm.

Žaluzie na plastová okna 4ks

namontování žaluzií na plastová okna, počet oken 4, (v klasickém panelovém domě) z toho kuchyňské okno je menší, ale okno v obývacím pokoji je větší o dveřní okno na balkon. Dekor žaluzií bude bílá. Rozměry zěmříte na místě dodání. Termín realizace zakázky říjen 2005. Děkuji.

Žaluzie na plastová okna a balkonové dveře - 3 ks

Dobrý den. Poptávám u Vás žaluzie do panelového bytu. Jednalo byse o dvě okana a jedny balkonové dveře. Protože jde o okna na lodžii, lze uvažovat jak o žaluziích interiérových, tak o venkovních. Barva nejspíše bílá. Vzhledem k úspoře DPH pochopitelně poptávám nejen vlastní práce ale i veškerý materiál. Termín realizace zakázky kdykoliv. Děkuji za relevantní nabídky.

Žaluzie na plastová okna - 3ks

Dobrý den, poptávám u Vás žaluzie do 3 ks plastových oken (2 x 3-dílná s dveřmi na balkon, 1 x 2-dílná). Barva světle hnědá. Hodnota zakázky do 12 tis. korun. Poptávám materiál i práci. Zakázka spěchá, nabídněte co nejbližší termín! Děkuji za nabídky.vstupní bezpečnostní dveře vchodové panelákové dveře dodávka a montáž žaluzií koupě a montáž plastového okna balkonová okna výměna plastových oken