zasouvací dveře do koupelny

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete zasouvací dveře do koupelny ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete zasouvací dveře do koupelny?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Zasouvací dveře do koupelny o šíři 80 cm

Dobrý den, poptávám u Vás zasouvací dveře do koupelny. Šíře dveří je 80 cm. Nyní je umakartové jádro, ale chtěla bych to dát do hliníkové konstrukce-jádro se bude předělávat. Materiál dle doporučení, barva světlá imitace dřeva. Prosím nabídněte nejen práci ale i potřebný materiál. Termín realizace zakázky je zima 2008. Předem děkuji za relevantní a cenově odpovídající nabídky.

Zasouvací dveře do koupelny o šíři 80 cm

Dobrý den, poptávám u Vás zasouvací dveře do koupelny. Šíře dveří je 80 cm. Nyní je umakartové jádro, ale chtěla bych to dát do hliníkové konstrukce-jádro se bude předělávat. Materiál dle doporučení, barva světlá imitace dřeva. Prosím nabídněte nejen práci ale i potřebný materiál. Termín realizace zakázky je zima 2008. Děkuji za rozumně naceněné nabídky kvalitních firem.venkovní plastové dveře výměna oken za plastová plastová okna a dveře plastová a sklepní okna postrování dveří proti hluku střešní plastová okna